BODIFIT SHOP

BODIFIT PAKETI – ZAGOTOVILO ZA REZULTATE NA DOLGI ROK

BODIFIT s svojimi 7 centri po Sloveniji čvrsto in močno stoji na fitnes zemljevidu Slovenije. 7 BODIFIT centrov prav vsakomur omogoča, da se počuti domače in udobno v svojem znanem in domačem BODIFIT okolju v skoraj vseh večjih mestih po Sloveniji.

Pri BODIFITU ostajamo zvesti BODIFIT konceptu in predvsem BODIFIT poslanstvu – pomagati! Pomagati NAŠIM ČLANOM na dolgi rok, da se bodo počutili ŠE BOLJE,  da bodo ŠE BOLJ FIT, da bodo ŠE BOLJ (po)skrbeli za svoje celostno odlično počutje, kamor pa ne sodi »samo vadba« pod strokovnim vodstvom, ampak sodijo tudi merljivi rezultati, ustrezna prehrana, regeneracija in sprostitev!

Osnovno vodilo BODIFIT centrov je OSEBNI PRISTOP! Ker se zavedamo izjemnega pomena individualne obravnave, ker nam je mar za NAŠE ČLANE. Zato se osredotočamo na kakovostno in znanstveno utemeljeno vadbo, ki ji zagotovo na dolgi rok botrujejo kakovostni rezultati. Hkrati pa se osredotočamo na celostno obravnavo posameznika, ker se zavedamo, da je pogoj za dobro počutje mozaik več dejavnikov. Absolutno zagovarjamo kakovost na vseh področjih! Zato se nikdar ne zadovoljimo s trenutnim stanjem, ampak zmeraj stremimo k biti, postati, delovati še bolje!

Tako smo se odločili nadgraditi ponudbo BODIFIT paketov – BODIFIT PAKETI za REZULTATE na dolgi rok!

Kaj to pomeni? Če in ko se odločite postati ponosen imetnik katerega od BODIFIT paketov, se vam takoj razkrije nov horizont FIT življenja. Najprej vas presenetimo s samo prvimi 10 razlogi, zakaj skleniti paket. Vse ostale boste spoznavali tekom BODIFIT doživetij v naših centrih.

 1. S premium, naprednim, aktivnim in osnovnim paketom v roku enega leta prihranite skoraj pol leta vadbe.
 2. Prejmete BODIFIT darilo.   
 3. Prejmete BODIFIT brezkontaktno izkaznico, ki omogoča avtomatski vstop v BODIFIT centre.
 4. Mesečno plačilo BODIFIT paketa se izvede avtomatsko (direktna bremenitev).
 5. Redna kontinuirana vadba dokazano prinaša pozitivne učinke – boljše počutje, lažje premagovanje stresnih situacij, boljša samopodoba, okrepljen imunski sistem.
 6. Vadite lahko v vseh 7 BODIFIT centrih po Sloveniji.
 7. V nekatere BODIFIT centre lahko vstopate 24 ur na dan, 7 dni v tednu, 365 dni v letu.
 8. Imetniki naprednih in premium paketov lahko v abonmajskih terminih s predhodno rezervacijo koristite savno brezplačno.
 9. Imate možnost brezplačne udeležbe na BODIFIT predavanjih in delavnicah, ki jih organizirajo posamezni centri.
 10. Vsi imetniki paketov imate kadarkoli možnost opraviti brezplačen posvet z BODIFIT inštruktorjem –  trenerjem.

Smo vas že prepričali?

Izberete lahko paket, ki vam je pisan na kožo. Na voljo so kar 4 različni BODIFIT PAKETI:

 1. PREMIUM: za vse, ki želijo zase največ in najboljše, saj vključuje vse BODIFIT ADUTE, ki zagotavljajo odlično počutje (fitnes, vodene vadbe, BODIFIT Play, savne, Pilates center, 3 osnovne vadbene programe in 3 testiranja),
 2. NAPREDNI: za vse napredne vadeče, ki jim vadba in sprostitev pomenita največ (fitnes, vodene vadbe, BODIFIT Play, savne),
 3. AKTIVNI: za tiste, ki obožujejo vadbo (fitnes, vodene vadbe, BODIFIT Play),
 4. OSNOVNI: za fitnes navdušence (fitnes le znotraj določenih ur).

Kaj nas loči od ostalih ponudnikov?

VELIKO!

Najprej zagotovo celostna obravnava posameznika.

In še nekaj!

ZVESTOBO NAGRAJUJEMO.

Dlje, kot ste naš član, več ugodnosti imate. To pomeni, da vaše ugodnosti rastejo premosorazmerno z vašo zvestobo.

Kako je lahko še boljše kot to?

Vabljeni, da nas preizkusite in se pridružite največji FIT družini v Sloveniji!

Naroči se na e-novičke in bodi na tekočem z vsemi ugodnostmi in novicami.

Dodaj odgovor