KUPUJEM KAKOVOSTNO IN PREVERJENO V BODIFIT SHOPU

Dobrodošli v navdihujočem svetu športa, zdravja in vitalnosti, kjer se vaše potrebe in cilji združujejo s široko paleto kakovostnih izdelkov, storitev in nasvetov, ki jih nudimo v BODIFIT Shopu.

 

Poznani smo po treningih, vodeni vadbi, osebnem pristopu in prijetnem vzdušju. Približati pa vam želimo tudi našo vrhunsko ponudbo v naši trgovini.

 

Zakaj je BODIFIT Shop najboljša fitnes trgovina v Sloveniji?

BODIFIT SHOP trgovina je nastala leta 2006 zaradi potrebe po konstantnem zagotavljanju kakovostnih izdelkov nam in našim članom. Kot tedaj, je tudi danes zelo težko v poplavi najrazličnejših izdelkov in dopolnil izluščiti, kaj je tisto preverjeno in kakovostno. Zato smo uredili lastno logistiko, skladišča in prodajne kanale, kjer sami skrbimo za dobavo kakovostnih izdelkov, ki polnijo naše police. 

V vsakem BODIFIT centru smo tako uredili fizično trgovino ter spletno trgovino pod enakim imenom. Uporabne, smiselno izbrane in preverjene izdelke sedaj prodajamo že več kot desetletje. Ves ta čas nas uspeh, samodejna prodaja in pozitivne izkušnje uporabnikov ženejo naprej.

Osredotočamo se izključno na prodajo premium izbranih izdelkov najvišjega kakovostnega razreda, s posebnimi ugodnostmi za naše člane. Ob vsakem nakupu se jim namreč prizna 10% popust.

BODIFIT Shop premium ponudba:

💪 paketi dopolnil

🍋 makro in mikrohranila

🌱 veganski in bio izdelki

🌞 kitajska medicina (obliži, gobe, tinkture)
🏀 osebni športni pripomočki

🎽 športna oblačila

👌 vadbeni pripomočki in oprema

🚲 nova in rabljena fitnes oprema

🙏 opremimo vam domači ali profesionalni fitnes

Vsak izdelek je skrbno izbran od evropskih dobaviteljev, ki sledijo strogim standardom proizvodnje in uporabljajo najboljše sestavine. V naših enotah in v spletni prodajalni zato najdete samo preverjene izdelke naših partnerjev z vsemi potrebnimi certifikati. Ponujamo najbolj priznane butične izdelke znanih blagovnih znamk kot so Gold Nutrition, PhD, NaturalDiet, Purasana, BigStar, InBody, Kineta itd.

Novost je naš BODIFIT Shop Showroom, ki se nahaja na Tržaški cesti 65 v Mariboru. V naši trgovini vas pričakuje prijazno in strokovno osebje, ki vam bo z veseljem svetovalo in pomagalo pri vaši izbiri. Verjamemo v individualen pristop, zato se trudimo zagotoviti, da vsaka naša stranka dobi ustrezno podporo in nasvet glede svojega fitnes življenjskega sloga.

Tistim, ki ste že uporabniki naših izdelkov se zahvaljujemo za zaupanje. Vsi, ki razmjišljate, da bi to še postali, pa nas čimprej preizkusite in nam podajte svoje mnenje. 

Če imate kakršnakoli vprašanja ali želite izvedeti več o naši trgovini, nas kontaktirajte na shop@bodifit.net ali na brezplačno telefonsko številko 080 9889.

Naroči se na e-novičke in bodi na tekočem z vsemi ugodnostmi in novicami.

Dodaj odgovor